Movies
Ratings
1384
KoyaanisqatsiRated ★ 4.0
Society of the SnowRated ★ 4.0
Licorice PizzaRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.0
Dead of WinterRated ★ 3.0
The Secret AgentRated ★ 4.0
Blue MoonRated ★ 3.5
AtonementRated ★ 4.0
The MastermindRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
Cat's EyeRated ★ 2.0
WatchmenRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.0
An Autumn TaleRated ★ 4.0
Hard TruthsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
To Catch a ThiefRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.0
Wendy And LucyRated ★ 4.0