Series
Ratings
122
Abbott Elementary Season 2Rated ★ 4.0
Abbott Elementary Season 1Rated ★ 4.0- MirandaRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.0
Omimi ni AimashitaraRated ★ 4.0
Nobody's LookingRated ★ 3.5
Inside Job Part 2Rated ★ 3.5
DickinsonRated ★ 4.5
Dead to Me Season 3Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
The Sandman Season 1Rated ★ 3.0
GlitchRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.5
DickinsonRated ★ 4.5
Foundation Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0
Inside Job Part 1Rated ★ 3.5
Grace and FrankieRated ★ 4.5
Russian DollRated ★ 4.0