Titles you rated
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
Porco RossoRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 0.5
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 2.5
Lust, CautionRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 2.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 1.0
The InternRated ★ 4.5
Whisper of the HeartRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 5.0