Movies
Ratings
195
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0
BabeRated ★ 3.0
Once Upon a TimeRated ★ 3.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.5
I Am The KingRated ★ 2.5
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.5
R2B: Return to BaseRated ★ 4.0
Underworld: EvolutionRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
Kamome DinerRated ★ 4.0
A Christmas CarolRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 3.5
Blade: TrinityRated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.5
ArgoRated ★ 4.5
The CoreRated ★ 4.0
Deep Blue SeaRated ★ 3.5
Resident Evil: RetributionRated ★ 4.0
FarinelliRated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 3.0