Titles you rated
Big FishRated ★ 4.5
Eagle EyeRated ★ 3.0
The OthersRated ★ 3.5
My Wife Got MarriedRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 3.5
Coach CarterRated ★ 3.5
Clash of the TitansRated ★ 3.0
The Bucket ListRated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.5
Mission: Impossible IIRated ★ 3.0
Gone in 60 SecondsRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 3.5
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Guns & TalksRated ★ 3.0
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 4.5
RedRated ★ 3.5
Groundhog DayRated ★ 4.5