Movies
Ratings
27
Art of FightingRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 4.5
Radio StarRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 4.0
The Big BlueRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
Running TurtleRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.5