Movies
Ratings
355
The Imitation GameRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 3.5
Far and AwayRated ★ 4.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 2.5
GandhiRated ★ 4.0
Saw VRated ★ 0.5
Alien: ResurrectionRated ★ 1.5
Point BreakRated ★ 4.5
The SmurfsRated ★ 3.5
YMCA Baseball TeamRated ★ 3.5
BeanRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
The Perfect CoupleRated ★ 3.5
The Long Kiss GoodnightRated ★ 4.0
The Quiet FamilyRated ★ 3.5
A Barefoot DreamRated ★ 3.0
Born To SingRated ★ 3.0
PhiladelphiaRated ★ 3.5