Movies
Ratings
26
TransformersRated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
King KongRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 0.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 1.0
Night at the MuseumRated ★ 1.5