Movies
Ratings
509
ArrivalRated ★ 4.0
LoganRated ★ 3.5
Man UpRated ★ 3.5
Tabloid TruthRated ★ 2.5
Tokyo TribeRated ★ 1.5
Eye For An EyeRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 3.5
Run All NightRated ★ 2.5
No.3Rated ★ 3.5
The Last SamuraiRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
Blade RunnerRated ★ 4.0
ShortbusRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0