Titles you rated
The King 2 HeartsRated ★ 1.0
Personal TasteRated ★ 5.0
My Fair LadyRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
GhostRated ★ 1.0
Rooftop PrinceRated ★ 1.0
The Slave HuntersRated ★ 1.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
PastaRated ★ 2.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0