Movies
Ratings
54
Lovers' ConcertoRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
GhostRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 4.5
OnceRated ★ 4.0
BlindRated ★ 2.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
QuickRated ★ 2.0