Movies
Ratings
208
Rush Hour 3Rated ★ 2.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 4.5
AlwaysRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 3.5
MulanRated ★ 4.0
MapadoRated ★ 2.5
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 4.5
The Divine WeaponRated ★ 3.5
Ocean's TwelveRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.5
Ip ManRated ★ 4.5
Step Up 3DRated ★ 3.5