Series
Ratings
21
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.5
9 End 2 OutsRated ★ 3.5
School-Live!Rated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0- DamoRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5
HouseRated ★ 3.0
HouseRated ★ 4.0
Miss KoreaRated ★ 2.5
HouseRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.5