Movies
Ratings
50
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0