Series
Ratings
64
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 4.5
Special Affairs Team TENRated ★ 4.5- JekyllRated ★ 5.0
Cain and AbelRated ★ 3.5
The Great DoctorRated ★ 3.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 3.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 1.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 1.0
HeroesRated ★ 4.5
Bring It On, GhostRated ★ 1.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 0.5
Squad 38Rated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.0
Vampire IdolRated ★ 0.5
The X-FilesRated ★ 4.0