Titles you rated
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
LucyRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 3.5
ObsessedRated ★ 3.0
Officer of the YearRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
Marrying the MafiaRated ★ 3.5
Marrying the Mafia IIRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.5