Titles you rated
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 3.0
District B13Rated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Portrait of a BeautyRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
ActressesRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.5