Titles you rated
HindsightRated ★ 2.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Rocky IVRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIRated ★ 3.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 2.0
26 YearsRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 4.0
GloveRated ★ 3.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Love On-AirRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0