Titles you rated
Dear XRated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
- 저스트 메이크업Rated ★ 3.5
- Physical: AsiaRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
AemaRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 2.5
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
KarmaRated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Death to Snow WhiteRated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 3.0