Movies
Ratings
339
The BrosRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 1.0
Don't Look UpRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 2.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.0
PeninsulaRated ★ 1.5
Money MonsterRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 4.0
The Great BattleRated ★ 2.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 2.5
OrphanRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.5