Series
Ratings
18
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0
March Comes in Like a LionRated ★ 4.0
Ms. Koizumi Loves Ramen NoodlesRated ★ 2.0
One Punch ManRated ★ 3.0
Land of the LustrousRated ★ 4.0
Hakumei and MikochiRated ★ 3.5- Dr. Slump: Arale-chanRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
Himouto! Umaru-chanRated ★ 3.5
Himouto! Umaru-Chan RRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 2.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
Mr. OsomatsuRated ★ 4.5- K-ON!!Rated ★ 4.0
- K-ON!Rated ★ 4.0
Made In AbyssRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5