Movies
Ratings
303
RushRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
QuickRated ★ 2.5
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
CrankRated ★ 3.5
Drunken MasterRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 4.5
26 YearsRated ★ 3.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.0
RedRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 2.5
BladeRated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.5