Series
Ratings
466
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 3.0
2 Days and 1 Night Season 3Rated ★ 4.0
2 Days and 1 NightRated ★ 4.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
NisekoiRated ★ 2.0
AnotherRated ★ 4.0- Mermaid Melody Pichi Pichi PitchRated ★ 3.0
- Mermaid Melody Pichi Pichi Pitch PureRated ★ 3.0
We Were ThereRated ★ 4.0- 올림포스 가디언Rated ★ 3.0