Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.0- PilotRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
Outlaw KingRated ★ 3.5
Driving Miss DaisyRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5
DamselRated ★ 3.5
Persian LessonsRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
MariaRated ★ 3.0
CarrieRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5- The Joseon PigsRated ★ 3.5
Three Thousand Years of LongingRated ★ 3.5