Movies
Ratings
146
AbductionRated ★ 4.0
The Cat in the HatRated ★ 3.5
Julia's EyesRated ★ 3.0
Man on High HeelsRated ★ 4.0
Hansel & GretelRated ★ 3.5
Friday the 13thRated ★ 4.0
The ESP CoupleRated ★ 3.0
Child's Play 3Rated ★ 4.0
Horror Stories 2Rated ★ 2.0
The CatRated ★ 3.0
Tears in the AmazonRated ★ 4.0
11 A.M.Rated ★ 4.0
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 4.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 3.0
R2B: Return to BaseRated ★ 3.5
GremlinsRated ★ 3.0
Scary Movie 3Rated ★ 4.0
Scary Movie 2Rated ★ 4.0
CommitmentRated ★ 2.5
The Gifted HandsRated ★ 4.5