Titles you rated
Boomerang FamilyRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
SpyRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 2.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 2.5
ChefRated ★ 3.0
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5