Movies
Ratings
433
American SniperRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 0.5
InterstellarRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 1.5- CrossfireRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
The SentinelRated ★ 3.0
LOVE IS A CRAZY THINGRated ★ 0.5
Son of GodRated ★ 2.5
ActRated ★ 1.0
Red Vacance Black WeddingRated ★ 0.5- ●RECRated ★ 0.5
HeartbreakerRated ★ 3.0
Memphis BelleRated ★ 4.0
The Man Next DoorRated ★ 1.0
ArdorRated ★ 1.0
The RainmakerRated ★ 4.0