Movies
Ratings
464
AquamanRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.0
Haute CuisineRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
The WitnessRated ★ 3.0
Set It UpRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.5
BurlesqueRated ★ 4.5
Anne of Green Gables: Road to Green GablesRated ★ 3.5
Just FriendsRated ★ 3.0
Fun with Dick and JaneRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
A Five Star LifeRated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.5
The OutcastsRated ★ 2.0
The DUFFRated ★ 3.5
The Edge of SeventeenRated ★ 4.5
Café SocietyRated ★ 3.0