Titles you rated
Casino RoyaleRated ★ 4.5
Fast & Furious 6Rated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 2.0
In TimeRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 2.5
LeonRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 2.5
Letters to JulietRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0