Titles you rated
My Tutor FriendRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
Deep Blue SeaRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.5
Open CityRated ★ 2.5
Hi! Dharma!Rated ★ 4.0
Liar LiarRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5- The CureRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5