Series
Ratings
50
TitansRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 0.5
House of CardsRated ★ 0.5
HannibalRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 1.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
House of Cards Season 5Rated ★ 4.0
Marvel's Iron Fist Season 1Rated ★ 3.0
NarcosRated ★ 5.0
Marvel's Luke CageRated ★ 4.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0