Movies
Ratings
366
Hana and AliceRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Revolutionary RoadRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 5.0
Asteroid CityRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 5.0
The AccountantRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 3.5
CluelessRated ★ 3.0
FracturedRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 3.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 4.0
CodaRated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Where the Crawdads SingRated ★ 4.0