Titles you rated
ChefRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 4.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 0.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 2.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.0