Titles you rated
The InternRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
SingRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 5.0
FameRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.0
Pitch Perfect 2Rated ★ 4.5
Pitch PerfectRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 4.5
K-On! The MovieRated ★ 4.0
CarsRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 2.5
2012Rated ★ 3.5