Movies
Ratings
30
Asura: The City of MadnessRated ★ 1.5
Sea FogRated ★ 2.0
TunnelRated ★ 3.0
QuickRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 5.0
LucyRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 3.0