Titles you rated
The LegendRated ★ 1.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 0.5
Master of StudyRated ★ 1.0
Three DaysRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 0.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Missing YouRated ★ 2.0
Protect the BossRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5