Movies
Ratings
180
EscapeRated ★ 1.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.5
The City of ViolenceRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
My Boss, My HeroRated ★ 2.5
May 18Rated ★ 2.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
Enola Holmes 2Rated ★ 0.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 2.5- HeroRated ★ 2.0
- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
ReboundRated ★ 2.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5