Series
Ratings
18
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 1.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0
It Started With a KissRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0