Movies
Ratings
117
Midnight DinerRated ★ 3.5- The Furthest End AwaitsRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
CloserRated ★ 4.5
DelicacyRated ★ 5.0
Wicker ParkRated ★ 4.5
The LunchboxRated ★ 3.5- The Last StationRated ★ 4.0
Never ForeverRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0- Green DaysRated ★ 4.0
Finding Mr. RightRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
Chico & RitaRated ★ 5.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0
A Single ManRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 4.5
Coco Chanel & Igor StravinskyRated ★ 3.5
Heavenly ForestRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5