Titles you rated
The DepartedRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
NewnessRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 3.5
Doctor SleepRated ★ 3.5
Groundhog DayRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 5.0
Outlaw KingRated ★ 3.0
On Body and SoulRated ★ 3.5
RampantRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.0