Titles you rated
As You Stood ByRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Through the DarknessRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.5
Hot SpotRated ★ 5.0
KarmaRated ★ 3.5
Bloody Game Season 1Rated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Family PlanRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
A Bloody Lucky DayRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Death to Snow WhiteRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0