Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 2.5
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 3.0
Sweet BeanRated ★ 2.5
Detective Conan: The Scarlet School TripRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 1.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
It's What's InsideRated ★ 3.5
Leave the World BehindRated ★ 2.0
20th Century GirlRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 1.5
Lovers' ConcertoRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The MistRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
Moana 2Rated ★ 2.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
The Island of CatsRated ★ 3.0