Titles you rated
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 2.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 2.5
Better Call SaulRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 2.5- 데스노트Rated ★ 3.5
- 데스노트Rated ★ 4.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 2.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 2.5