Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
SolaninRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
Our SeasonRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.0
The FavouriteRated ★ 4.0
After YangRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The Green RayRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.0