Movies
Ratings
1421
FrankensteinRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
TRON: AresRated ★ 3.5
MantisRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
Love UntangledRated ★ 1.0
R-PointRated ★ 3.5
The Other Boleyn GirlRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
BridesmaidsRated ★ 2.0
Wall to WallRated ★ 1.0
UsRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0