Series
Ratings
162
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
BerserkRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Ikki Tousen: Xtreme XecutorRated ★ 3.0
Ikki Tousen: Great GuardiansRated ★ 3.0
Ikki Tousen: Dragon DestinyRated ★ 3.0
Ikki TousenRated ★ 3.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Interspecies ReviewersRated ★ 3.5
Golden BoyRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
- Lovely ComplexRated ★ 3.0
- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 3.0