Series
Ratings
50
D.P.Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
The BoysRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
TitansRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
Gurren LagannRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
The StrainRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0