Titles you rated
About TimeRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 2.5
2012Rated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 3.0
Kamome DinerRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
Julie & JuliaRated ★ 5.0