Series
Ratings
277
Breaking BadRated ★ 4.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Severance Season 2Rated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 3.0
The Good DoctorRated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 3.5
PastaRated ★ 2.5
BridgertonRated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.0
A Shop for KillersRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0