Movies
Ratings
170
Mean GirlsRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 4.0
Inseparable BrosRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 5.0
Color Me TrueRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 5.0
WonderRated ★ 5.0
Swing KidsRated ★ 5.0
Fall in Love at First KissRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0